O nás

Něco málo o společnosti Anditis

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma zabývající se developerskou činností. Primárně se zabýváme stavbou domů určených pro rodinné bydlení.

Hledáme vhodné pozemky a projekty navrhujeme tak, aby bydlení bylo praktické. Půdorysy navrhujeme s ohledem na efektivní využití každého prostoru. Na veškeré aktivity máme smluvní profesionály, za které neseme plnou odpovědnost. Výsledkem jsou kvalitní domy za přijatelnou cenu. Materiál odebíráme pouze od ověřených a kvalitních dodavatelů – přehled v sekci Naši partneři.

Očima jednatele

Petr Chomát

Vše začalo koníčkem, kdy jsem sledoval stavební trendy, zajímal se všeobecně o nemovitosti a sledoval realitní trh. Tento obor mě vždycky zajímal a udržoval jsem si neustálý přehled. Po nějaké době jsem překonal obchodní strach a v roce 2015 koupil první pozemek.

Postupně jsem na něm vybudoval první dům, který se následně prodal. Najednou jsem zjistil, že v tomto oboru mohu uspět. Postavil jsem si tým dodavatelů, od projektantů a architektů, přes stavební řemeslníky až po dodavatele všech oborových profesí. Na základě toho vznikla developerská společnost Anditis s.r.o.


Bez nich by to nešlo

Naši partneři


Anditis s.r.o.

Plníme vaše sny kvalitního bydlení